NOVINKA
okrasné podhrabové desky

Naše reference

Kateřina Hladíková

Firma pana Havránka odvedla úžasnou práci, kladné recenze s 5* jsou opravdu zasloužené a pravdivé. Jeho zaměstnanci mají tempo neskutečné. Stavím už dva roky a velice mě mrzí, že jsem tuto firmu poznala až teď při dokončování stavby. Věřím, že do budoucna tuto firmu určitě ještě oslovím. Přeji všem ve firmě pevné zdraví a spoustu spokojených zákazníků.
před 7 měsíci

M K

Pan Havránek a spol. jsou všichni moc fajn, jak chováním, tak jednáním. Ozvali se nám hned i když byla sobota. Ještě ten den to okoukli a do druhého dne jsme měli rozpočet. Následně odvedli perfektní práci a vše po sobě uklidili. Nebyl problém ani to, že jsme si během prací vymysleli nějaké změny. Rozpočet nenavýšili ani o korunu. Takže vřele doporučujeme a ještě jednou všem děkujeme. Spokojení Komrskovi.
před 8 měsíci

Monika Peltánová

Máme skvělou zkušenost. Realizace proběhla přesně dle domluvy. Vše krásně provedeno, včetně vyhloubení děr ve složitém kamenitém terénu. Po 14 dnech při úpravě terénu okolo plotu došlo k poškození jedné desky plotu. Do týdne přijeli, vyměnili desku, usadili ostatní. Celá oprava byla v ceně původního plotu. Opravdu mohu je doporučit.
před 9 měsíci

Petr Bauer

Ve svém požehnaném věku jsem zažil už hodně. Co ale předvedl pan Havránek se svou firmou, to je fakt nepřekonatelným vrcholem: absolutní spolehlivost, maximální vstřícnost, bezvadně a v řádném termínu odvedené dílo (viz foto), příznivá cena, umění empaticky naslouchat vetchému starci i vesele komunikovat… A to si ještě pánové dokonce sami vařili kafíčko. Pane Havránku, moc Vám děkujeme. Bauerovi.
před 9 měsíci

Tomas Kochanek

Stavba oploceni probehla v poradku a spolehlive. P. Havranek je profesional, vse dodrzel a dilo predal s predstihem a radne dokoncene. Pri zmenach mi vysel maximalne vstric a pripadne klientske zmeny resil s klidnou hlavou a provedl na jednicku. Vrele doporucuji!
před 11 měsíci

Jiří Bittner

Mohu doporučit. Bezproblémová dohoda, rychlá a kvalitní realizace v termínu. Firma neodmítla ani zakázku malého rozsahu.
před 3 lety

Marie Kosová

Obrovská spokojenost. Absolutně profesionální přístup. Velice sehraný tým. Všem doporučuji.
před 3 lety

Daniel Lang

Skvělá parta ,poradí si se vším, co řeknou to platí, perfektně odvedená práce, všem vřele doporučuji.
před rokem

Sahir Dvořáková

Tuto firmu doporučuji, výborná komunikace, realizace. Skvělý tým, práce byla za dva dny hotova. Jsme moc spokojeni, děkujeme!
před 3 lety

Shanling

Velmi pozitivní zkušenost! Realizace proběhla přesně podle našich představ. S plotem jsme mimořádně spokojeni! Byla radost pozorovat, jak dílo roste. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
před 8 měsíci

Lucie Kabourková

Jednání pana Havránka a jeho týmu na velmi profesionální úrovni, důvěra hned od prvního dne. Realizoval nám plot, následně jsme okamžitě věděli, že i dlažbu kolem celého domu chceme od této firmy, v průběhu jsme se operativně domlouvali na dalších dílčích úkolech, ochotně vždy splněno. Poradí, cenově přízniví, šikovná a velmi pracovitá parta, navíc moc milí lidé, doporučujeme, za celou dobu naší stavby jsme nenarazili na lepší řemeslníky, moc díky, ať se Vám daří!
před 7 měsíci

Mirka Němcová

Neskutečná ochota, všichni velmi pracovití, byť se našlo pár komplikací na našem pozemku, tak pro pana Havránka a i celý kolektiv, to nebyl vůbec žádný problém. Naprosto čistá nádhera (betonový plot) a práce po klukách zůstala. Na milion procent DOPORUČUJI tuto firmu. A já osobně, už bych od nikoho jiného plot nechtěla. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za kvalitní a profesionální práci. Němcová M.
před 7 měsíci

Nikola Valenčíková

Oslovili jsme tuto firmu na doporučení a nelituji. Pan Havránek s chlapci dokonce přišli plot udělat ještě předtím, než měli oficiálně začít, a vše proběhlo bez jediného problému. Plot byl hotov za 3 dny. Vše se mnou konzultoval, perfektně si poradili i se špatným podložím a terénem. Doporučuji všemi 10. Kéž by každý živnostník takto fungoval. Ještě jednou moc děkujeme.🙂
před 10 měsíci

Andrea Petrová Piazzová

Doporučuji! Krásná práce, rychlá realizace.
před 3 lety

Potápka Český Krumlov

Velké poděkování panu Havránkovi za ochotu, vstřícnost a profesionalitu 👍
před rokem

Lenka Kozáková

Profesionální přístup, ochota, pružnost. Tuto firmu doporučuji.
před 4 lety

Petra Slavíková

Máme od pana Havranka betonový plot a ještě pletivovy, vše proběhlo skvěle, super práce i následný servis, děkujeme
před rokem

Petr Smutek

Solidní jednání , firma dodržela vše dle dohod , operatině a bez problémů provedla případné změny oproti původní dohodě.
před rokem

Marek Lechner

Velice spolehlivá a solidní firma. Kvalitně odvedená práce. Vše dodrží dle domluvy. Doporučuji všem.
před rokem

Vlastimil Pechlát

Firma mi dělala plot, dlažbu z kamene do betonu a další práce. Vše provedeno ke spokojenosti. Výborná komunikace. Drží slovo i termíny. Vzájemný respekt se protnul se splněnými očekáváními obou stran. Mohu jen doporučit. Takovýchto lidí by mělo být více. Přeji panu Havránkovi a jeho spolupracovníkům hodně zdraví, rodinného štěstí a sil do další práce a života! Zdravím!
před 2 lety

Lucie Solarová

Skvěle odvedená práce, rychlé dodání a stavba. Vřele doporučuji tuto firmu jsou solidní pan majitel vyjde vstříc. Skvěle si poradili s náročným terénem.
před rokem

Lukáš Tetenka

Pan Havránek nám dělal dva druhy plotů okolo pozemku. Jako jediný řemeslník při stavbě domu vše dodržel (termín, čas, částky, všechno). Skvělý byl i mimozáruční servis kdy jsem mu v sobotu ráno zavolal a ten den přijel a opravil. Senzační přístup. Všude doporučuji.
před 2 lety

Monika Peltánová

Máme skvělou zkušenost. Realizace proběhla přesně dle domluvy. Vše krásně provedeno, včetně vyhloubení děr ve složitém kamenitém terénu. Po 14 dnech při úpravě terénu okolo plotu došlo k poškození jedné desky plotu. Do týdne přijeli, vyměnili desku, usadili ostatní. Celá oprava byla v ceně původního plotu. Opravdu mohu je doporučit.
před 9 měsíci

Tomáš Kochánek

Stavba oplocení proběhla v pořádku a spolehlivě. P. Havránek je profesionál, vše dodržel a dílo předal s předstihem a řádně dokončené. Při změnách mi vyšel maximálně vstříc a případné klientské změny řešil s klidnou hlavou a provedl na jedničku. Vřele doporučuji!
před rokem

Rob1972

Tuto firmu upřímně doporučuji. Dobrá domluva a skvělá práce
7.2.2019

pan Ježek

Firma mi dělala plot s bránou a vše proběhlo v pořádku dle domluvy. Za mě doporučuju
29.9.2019

Věra Veverková

Profesionální přístup, ochota, pružnost. Tuto firmu doporučuji.
7.6.2019

A.Petrová

Tuto firmu doporučuji! Dodání a realizace plotu dle domluvy. Samotná realizace betonového plotu proběhla během dvou dnů a výsledek super. Děkuji.
28.5.2020

Sára Poštová

S firmou jsem maximálně spokojená. Komunikace na výbornou, dodání podle domluvy a realizace za dva dny hotová. Výborná parta chlapů :-) Moc Vám děkujeme za krásný plot.
10.7.2020

Petr Drátovský

Absolutní spokojenost!!! Stavba betonového plotu v obci Stádlec v extrémně náročném terénu zvládnuta na 100%. Navíc ochota a velmi slušné a solidní jednání. Super firma, všem doporučuji.
19. února 2021

Naďa Maštalířová

Oplocení zahrady proběhlo v chladném a deštivém počasí rychle a kvalitně. Jsem velice spokojený s jednáním a prací firmy p. Havránka. SUPER. Všem doporučuji. Maštalíř
13. května 2021

Zdeněk Saska

Měl jsem objednaných už hodně firem ,ale tato patří mezi ty nejlepší. Mohu s čistým svědomím všem doporučit.86 metrů za dva dny . Velké poděkování p. Havránkovi a jeho pracovníkům Saska - Turovec
20. května 2021

Jaroslav Kohout

S firmou p. Havránka jsme při stavbě betonového plotu byli maximálně spokojeni. Firma i v této nelehké době dokázala sehnat materiál, dodržela sjednaný termín a předvedla naprosto bezchybnou práci, za kterou jim ještě jednou moc děkujeme. Opravdu s klidným svědomím můžeme doporučit.
17. července 2021

Lucie Carasová

Skvěle odvedená práce, rychlé dodání a stavba. Vřele doporučuji tuto firmu jsou solidní pan majitel vyjde vstříc. Skvěle si poradili s náročným terénem.
25. října 2022

paní Vávrová

Spokojenost
11. března 2023

Petrovičovi-Pracejovice

S firmou pana Havránka jsme byli velice spokojeni. Betonový plot se nám moc líbí. Velice kvalitní práce, rychlost realizace a hlavně příjemné a vstřícné jednání. Moc děkujeme!
6. dubna 2023

Pavlína Vonešová

S touto firmou jsme velice spokojení, práce provedli dle domluvy, cenovou nabídku dodrželi podle dohody. Vše bylo hotové rychle a pečlivě. Plot se líbí nejen nám, ale i sousedům. Děkujeme.
15. června 2022

Dominik Šimek

S firmou pana Havránka ploty-dlažby jsme byli velice spokojeni dobrá komunikace, profesionální jednání, vše splnili dle cenové nabídky, takže my tuto firmu můžeme jen doporučit.
16. června 2022

Jan Hanuš

Super! Doporučuji!
18. října 2022

David Filip

Doporučuji, velká spokojenost s odvedenou práci a přístupem k zákazníkovi.
12. listopadu 2022

Jindra Fialová

S firmou pana Havránka jsme byli velice spokojeni, takže jsme s ním uzavřeli smlouvu už podruhé. Nejprve to byl plot, následovalo vyměření a vybetonování záhonů a další úpravy okolo domu. Vše proběhlo podle smlouvy, v daném termínu a s velkou ochotou udělat víc, než bylo ve smlouvě. Všichni z této firmy byli velice pracovití a příjemní. Pana Havránka a jeho zaměstnance mohu vřele doporučit.
5. prosince 2022

Hana Veselá

S firmou pana Havránka jsem spokojena na sto procent. Vážím si vstřícného a spolehlivého jednání, pracovního nasazení, kvalitně odvedené práce, skvělé komunikace. Plot se líbí všem. Díky, jste skvělí!
12. ledna 2023

Markéta Vlčková

Rychlé jednání, skvělá domluva, pěkná, rychlá a kvalitní práce. Jsme moc spokojení.
15. května 2023

Kateřina Kocourková

Mimořádná spokojenost jak s provedením díla, tak přístupem! Nic nebyl problém, co pan Havránek řekl, to dodržel. S takovým přístupem se člověk dnes setká málokdy! Ještě jednou děkujeme za nádherný plot! Určitě firmu poptáme na další práce.
19. června 2023

Radim Mečíř

Super přístup a kvalitní služby. Mohu vřele doporučit dalším zájemcům o výstavbu plotu. Radim Mečíř
28. července 2023

Martin Joch

Od firmy pana Havránka máme betonový a pletivový plot. Jsme spokojeni s rychlostí dodávky a realizace, s osobním přístupem. Vše klaplo jak bylo domluveno. Doporučuji firmu.
14. dubna 2023

Pavel Peltán

Máme vynikající zkušenost. Montáž byla provedena dříve než stanovený termín dokončení. Vše provedeno precizně podle domluvy. Poradili si i se složitým terénem plným kamene.
29. dubna 2023

Martina Trnková

S firmou sme boli nadmíru spokojny, v podstatě za slabé 2dni nám komplet postavili 42 m plotu, moc příjemná parta sikovnych ludi a i cena super, urcite doporucujem
17. května 2023

Tomáš Brabec

Spolehlivost a dobrá komunikace, dodrželi termín i cenu. Mohu jenom doporučit
14. června 2022